EDM Dünyasında Grammy Tiësto’nun

Dün gece gerçekleşen 57. Grammy ödüllerinde EDM dünyasının isimlerinden ilk ödül Best Dance / Electronic Albüm kategorisinde “Syro” il Aphex Twin‘e geldi. Aynı ödülü geçtiğimiz yıl Random Access Memories ile Daft Punk almıştı. Geçen 1 yılın üzerinden Daft Punk’ın bu albümünden sonra yıl için bu coşkuyu fazlasıyla yaşadığı b..

Devamını Oku

Brighton Müzik Konferansı 2015 yılı için takvimi yayınladı.

Brighton Music Konferans, ilk panel konularını duyurdu Brighton Müzik konferansı 2015 yılı için takvimi yayınladı. İki gün boyunca sürecek olan etkinlikte, master class lardan panellere uzanan bir yalpaze de hizmet verecek olan BMC’de YouTube, Beatport, Dave Clarke, Rhys Hughes (BBC Radio 1/BBC 1Xtra), Ableton, AFEM, Native Instruments, DJ ..

Devamını Oku

Elektronik Müziğin En İyileri Hey Dj Sensin’e Konuk Oluyor!

Her Cumartesi Elektronik Müziğin En iyi İsimleri Hey Dj Sensin’e Konuk Oluyor.! HeyDJ Sensin 001 - Guest: Sevket Pakel Track info; 1.Tube Berger - Come On Now Set It Off (Kryder Remix) 2. DVBBS & Dropgun feat. Sanjin-Pyramids (Original Mix) 3. Eva Shaw-Space Jungle (Showtek Edit) 4. R3hab & KSHMR-Karate (Original Mix) 5. Jessie..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder